ORGANIGRAMA LICEULUI CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL

DIRECTOR – STANCE LUCIAN

DIR.ADJUNCT – BOCOI ROLAND- ROBERT

DIR.ADJUNCT – MATEI DAN CONSTANTIN

 

 

ATLETISM:                                                         GIMNASTICĂ RITMICĂ:

BENYI LASZLO                                                   ILLE ALEXANDRA ALINA

DAVID ANDREI                                                   LĂDESCU CRISTINA 

DAVID LIVIU                                                 

LAZA DAVID CĂLIN              

KORODI IBOIA                                                     HANDBAL:          

LENCAR-FĂRCUȚ FLORINA                                PIȚIGOI MARIAN DAN

OLAH ROBERT                                              

PREDA MARIANA                                               INOT:                                                                    

                                                                                 ILLEȘ DANIEL ZSOLT                                        

 

BASCHET:                                                            JUDO:

CUREȘ ALIN CIPRIAN                                         FLEISZ AURELIAN CIPRIAN

MOLDOVAN ADRIANA                                      GONCEARENCO ALEXANDRU

ROȘU ALIN DORIN                                               IANC OLIMPIA RAMONA

SCHEINER VALERIA                                           MORAR EMIL    

 

FOTBAL:                                                               LUPTE GRECO-ROMANE:

DIANU CIPRIAN –VIRGIL                                   POP NELU SANDU

DOBAI DAN

GHIȚ GHEORGHE DORU  

HALASZ LASZLO LAJOS                                    VOLEI:                              

MATEI DAN CONSTANTIN                                ACHIMESCU RODIAN

NEGREA IONEL                                                    JIMBOREAN ANCA

PAVEL AURELIAN                                               KOVACS  ZOLTAN

PETRICA PAVEL IONUȚ                                     PASCU  DANA

STANCE LUCIAN

 

TENIS:

BĂLAȘ ANDRADA